Допомога бізнесу від держави

702 30.04.2020

На сайті Мінекомрозвитку зазначено, що Уряд продовжує адаптувати основну програму підтримки бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%» під реалії та запити підприємців. Держава допоможе підприємцям зберігати свою справу та персонал, який задіяний в її реалізації, адже в більшості випадків діяльність мікро- та малого бізнесу забезпечується саме людьми та їхнім вкладом в цю справу. Держава допоможе втримати не лише робочі місця, а й гідний рівень оплати праці.

Уряд ще більше розширив можливості рефінансування діючих кредитів бізнесу за умови збереження робочих місць та зарплат найманим працівникам. Відповідні зміни прийняті в програму «Доступні кредити 5-7-9%» на засіданні Кабміну 29.04.2020р. Про кредитну програму від Уряду у матеріалі

Нові зміни передбачають, що компенсація ставки по діючим кредитам до 0% буде доступна за умови збереження не менше 60% фонду оплату праці та 80% чисельності персоналу (станом на 01.03.2020 р.). Така умова має зберігатись протягом всього строку отримання саме цієї державної підтримки.

Крім того, можна буде рефінансувати більший обсяг кредиту, а також підвищено ліміт обороту на групу пов’язаних компаній до 10 млн. євро. На думку Уряду, більша кількість підприємців зможе податись на цю програму.

Важливо! Позики на рефінансування надаються за умови відсутності у підприємства проблемноі? заборгованості за отриманими ним кредитами в банках України станом на 1 березня 2020 р.

Інші можливості програми залишаються доступними для підприємців.

Більше цікавої інформації читайте у Блозі бухгалтера.