Інформування в СОТА

1467 15.08.2018

Кожного дня вдосконалюючи веб-сервіс СОТА та оновлюючи його у фоновому режимі так, що користувачу навіть не потрібно провадити або відстежувати самостійно законодавчі та операційні зміни у бухгалтерській роботі, розробник втілює у життя головну свою місію – робити зручнішою справу бухгалтера чи підприємця.

Наш користувач може відкрити СОТА на своєму ноутбуці в будь-якій місцевості країни чи навіть світу, і просто через інтернет у браузері працювати зі своїми електронними документами або складати звітність та надсилати до податкової, пенсійного фонду та інше.

Таку свободу в роботі ми вирішили посилити й функціоналом інформування в СОТА і впровадили довідково-правовий сервіс. З 13 серпня 2018 у веб-сервісі ви можете не тільки супроводжувати документами свою господарську діяльність, а й бути в курсі важливих новин бухобліку та нормативних нововведень у підприємницькій сфері.

Такий «інформер» представлено Блогом Бухгалтера та Відеоблогом. В цих тематичних рубриках ми щодня будемо знайомити вас зі змінами в законодавстві, з важливими новинами, добірками статей про бухгалтерський та кадровий облік, ділитися корисними порадами по оподаткуванню та поданню звітності.

Більше не треба шукати інформацію по складанню звітності і йти у СОТА задля заповнення форм – все це тепер у одному вікні вашої роботи з веб-сервісом.

Працюйте із задоволенням!