Linkos Group посилив захист

802 12.07.2018

Щодня розробник сервісу СОТА спрямовує свою роботу на підвищення рівня захищеності власної інфраструктури, а відповідно й десятків тисяч українських підприємств, які користуються сервісом.

Усвідомлюючи всю відповідальність перед нашими користувачами, Linkos Group впроваджує надсучасні й інноваційні рішення для захисту свого продукту.

“Досвід боротьби з кіберзлочинністю показав, що жодна країна не здатна впоратися з цією проблемою самотужки. Успіх можуть гарантувати тільки спільні дії як державних, так і комерційних структур”, - коментує CEO Linkos Group Олеся Білоусова.

Співпраця СБУ та розробника сервісу СОТА спрямована на організацію взаємодії з питань обміну інформацією щодо кіберінцидентів з використанням платформи MISP-UA.

Результатом співпраці став підписаний Меморандум між СБУ та Lіnkos Group, метою якого є підвищення рівня безпеки.

Підключення до платформи посилює зовнішній захист компанії, виконуючи функцію інформаційного щита в режимі реального часу.

“На нашу думу така співпраця сприятиме не тільки посиленню спроможності України у протидії кіберзагрозам, але й стимулюватиме індустрію для створення власних програмних продуктів, поліпшить взаємодію суспільства і держави, а також підвищить прозорість діяльності та довіру до органів влади”, - повідомляє СБУ на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Наша команда вдячна Службі безпеки України за співпрацю!