Нова СОТА — нові можливості!

1317 02.09.2020

До уваги користувачів — вебсервіс СОТА повністю оновився! Ми перейшли на модульну систему роботи, що є більш гнучкою та дозволить нашим клієнтам обирати рішення відповідно до потреб власного бізнесу. 


Нова модульна система СОТА надає максимальні можливості для вашої роботи:
“Звітність” — подавайте звітність до контролюючих органів в електронному форматі швидко та максимально зручно. 
“Облік ПДВ” — реєструйте ПН|РК в ЄРПН та обмінюйтеся ними з контрагентами. Також створюйте податкову декларацію на основі реєстру ПН, автоматично надсилайте запити в ЄРПН та імпортуйте відсутні ПН.
“Облік акцизного податку” — модуль забезпечує швидку роботу із системою електронного адміністрування реалізації пального та спирту (СЕАРП та СЕ).
“СОТА Каса” — новий сучасний програмний РРО, створений для малого і середнього бізнесу, що дозволяє швидко і легко реєструвати електронні чеки у ДПС.


Також у СОТА відтепер є два варіанти електронного документообігу: СОТА Lite та СОТА Enterprise. 
СОТА Lite — максимально легкий та зручний варіант для ЕДО, що спрощену систему входу для клієнта, простий фільтр та зручний інтерфейс з набором усіх, необхідних для підприємця, функцій ЕДО. Для роботи потрібен КЕП та доступ до мережі Інтернет.
СОТА Enterprise — надає користувачеві значно ширші функціональні можливості ЕДО, має більше полів для звітності, детальний фільтр документів та налаштований імпорт/експорт документів різних форматів.


Окрім змін у структурі вебсервісу СОТА, змінюється і система оплати, зокрема, з’являється білінгова система. Це означає, що клієнт, який обирає рішення для ЕДО, сплачуватиме не фіксовану вартість за рік користування вебсервісом, як це було раніше, а за відправку одного документа. Так, кожен самостійно визначитиме кількість документів, що необхідна для роботи. Новим клієнтам СОТА надає на старті роботи 50 безкоштовних документів. 
Важливо! Кожен модуль СОТА можна придбати окремо та незалежно один від одного, зважаючи на потреби свого бізнесу. 
Як ми вже повідомляли, діючі клієнти СОТА, які уклали свої ліцензії раніше, зможуть і надалі користуватися вебсервісом, зважаючи на умови договору та до закінчення його терміну дії. Після закінчення терміну дії ліцензій, кожен клієнт зможе обрати модулі, які є необхідними для його виду діяльності та сплачувати тільки за ті функціональні можливості, якими користується. 
Щоб отримати вичерпну інформацію щодо нових модулів СОТА для свого бізнесу, ви можете: 

- скористатися формою зворотнього зв’язку; 

- зателефонувати за номером — (044) 206 72 15;
- або звернутися до партнера у вашому регіоні.