Продовжуйте КЕП у СОТА

1049 07.05.2020

 

Автоматичне продовження дії сертифікатів ЦСК “Україна” у вебсервісі СОТА

СОТА створена для швидкого обміну первинними електронними документами та легкого подання звітності. Але, щоб кожному користувачеві було максимально зручно здійснювати підписання та відправку документів, у вебсервісі, з-поміж багатьох корисних функцій, доступне також автопродовження сертифікатів КЕП. 

Для цього вам не потрібно виходити з дому, адже скористатися зручним функціоналом можна онлайн. Тому, якщо до закінчення терміну дії вашого сертифіката залишилось 45 днів або менше, у вебсервісі з’явиться сповіщення про це. Вам достатньо просто натиснути кнопку “Замовити сертифікати” та перейти до їхнього оновлення. За бажанням, скористатися автопродовженням можна будь-коли. Головне, щоб ваші сертифікати КЕП були чинними на момент продовження. 

Продовження дії сертифікатів у СОТА не потребує візиту до офісу та збору документів, адже інформація про компанію формується автоматично на основі вашого попереднього оформлення КЕП. Але, якщо у даних вашого підприємства відбулися зміни, здійснити автопродовження в онлайн-режимі ви не зможете. 

Детальну покрокову інструкцію про те, як скористатися автопродовженням сертифікатів КЕП у вебсервісі СОТА — дивіться у відеоматеріалі від наших експертів ЕДО — Автоматичне продовження дії сертифікатів ЦСК “Україна” у вебсервісі СОТА