Сучасний український бізнес вже зараз активно готується до впровадження системи Е-ТТН. Метою проєкту є поява єдиної центральної бази даних (ЦБД) документів е-ТТН, що дозволить істотно спростити і пришвидшити логістичні процеси, а також дати єдиний метод контролю наявності таких документів зацікавленим сторонам у Міністерстві інфраструктури, ДСБТ та інших державних органах.
Сучасна логістика зіштовхується із такими викликами, як складність відстеження вантажів у реальному часі, відсутність єдиної системи документообігу, ризиками втрати або пошкодження паперових документів і так далі. Система Е-ТТН змінює логістику в Україні і цифровізує всі логістичні процеси. А це сприяє зниженню адміністративного навантаження, підвищенню прозорості та контролю, підготовці до інтеграції із ЄС.
Чому зараз потрібно переходити на е-ТТН?
Кожне сучасне українське підприємство повинне прийняти рішення про перехід на е-ТТН вже зараз. Адже нині проєкт проходить законодавче врегулювання, а технічна реалізація виходить на фінішну пряму. Перейшовши на е-ТТН, ви отримаєте можливість вплинути на розвиток продукту, щоб він краще відповідав вашим потребам. Особливо це стосується бізнесу, який використовує в роботі автоматизовані системи і потребує інтеграції рішень у свою інфраструктуру. Таким чином, ви адаптується до майбутніх викликів і матимете конкурентну перевагу. Завчасна підготовка до впровадження е-ТТН в компанії допоможе вам знизити ризики, пов’язані з ризиками в ринковому середовищі.
Рішення для роботи з е-ТТН від Linkos Group
Українська ІТ-компанія Linkos Group — провідний експерт у сфері цифровізації документообігу, яка спеціалізується в тому числі і на впровадженні електронних товарно-транспортних накладних (e-ТТН) для автоматизації та спрощення логістичних процесів — пропонує українським підприємствам одразу декілька рішень для роботи з е-ТТН. І поки тарифікація е-ТТН не визначена на законодавчому рівні — всі консультації компанія надає безоплатно.
Рішення для роботи з е-ТТН від Linkos Group розроблені на базі вебсервісу СОТА:
Взаємодію із системою е-ТТН (ЦБД) виконує провайдер ПТАХ — платформа Linkos Group, що об'єднує всіх учасників документообміну. До неї підключені всі вищезгадані рішення для роботи з е-ТТН, розроблені на базі вебсервісу СОТА.
На додаток, компанія Linkos Group пропонує своїм клієнтам інтеграційне рішення для роботи з е-ТТН в BAS. Рішення виконано у вигляді окремої конфігурації, що встановлюється паралельно до існуючої схеми. е-ТТН створюється на підставі документів про реалізацію або переміщення товару. Автоматично розраховуються та заповнюються вид пакування та вага. Інші дані, необхідні для е-ТТН, заповнюються з довідників. На підставі ТТН можна створювати акти до неї. Підписання та реєстрація е-ТТН у ЦБД відбуваються безпосередньо в BAS. Автоматична зміна статусу документу здійснюється на підставі даних із ЦБД.
Із чого розпочати впровадження е-ТТН?
Почніть із підготовчого етапу, провівши аудит поточних бізнес-процесів та визначивши ключових учасників проєкту. Далі проведіть аудит технічної інфраструктури та оберіть спосіб впровадження (вебсервіс/ АРІ/ інтеграція).
Обравши рішення для роботи з е-ТТН від Linkos Group, на старті ви отримуєте персонального менеджера проєкту, експертний аналіз бізнес-процесів, детальний план впровадження (Roadmap), професійні консультації на всіх етапах.
Базовий план впровадження системи Е-ТТН на вашому підприємстві із рішеннями від Linkos Group матиме такий вигляд:
Отже, приєднуйтеся до впровадження е-ТТН вже сьогодні! Будьте готовими до законодавчих змін — і вони не стануть для вас несподіванкою у майбутньому. Підвищуйте ефективність вашого бізнесу, витрачайте менше часу на рутинні операції, а більше — на аналітику та ефективну роботу. Обирайте рішення від Linkos Group для роботи з е-ТТН, впливайте на розвиток наших продуктів, адже із вами ми стаємо кращими щодня. Цифровізуємо бізнес в Україні разом!