«СОТА Каса» — новий програмний РРО у хмарі

63825 04.08.2020

Хочемо повідомити про нове рішення від СОТА — програмний РРО у хмарі — “СОТА Каса”. Це зручний та легкий сервіс для реєстрації чеків онлайн, що має все для швидкого старту. Щоб розпочати роботу, вам потрібно мати КЕП та доступ до мережі Інтернет. 

Мета нового програмного РРО “СОТА Каса” — стати для малого та середнього бізнесу максимально зручною і функціональною альтернативою традиційним касовим апаратам. “СОТА Каса” повністю покриває потреби бізнесу у реєстрації електронних чеків до ДПС. Завдяки програмному РРО, кожен підприємець зможе швидко та легко реєструвати розрахункові операції у готівковій, безготівковій чи змішаній формах оплат, надсилати е-чеки покупцеві, автоматично формувати звіти до ДПС, реєструвати касирів та сам програмний РРО.

Використовуючи “СОТА Каса”, кожен клієнт отримує:

- доступ до хмарного програмного РРО 24/7;

- можливість легко та оперативно зареєструвати касу;

- здійснення швидкої реєстрації е-чеків;

- готовий набір довідників;

- необмежена кількість кас;

- автоматичне формування звітів;

- відправку покупцям е-чеків на e-mail.

Важливо! Сервіс “СОТА Каса” зовсім скоро буде доступний для користувачів, а це означає ви зможете самостійно випробувати програмний РРО у роботі та відчути всі його переваги. Вартість програмного РРО “СОТА Каса” складатиме 980 грн на рік, що включатиме можливість під’єднання декількох кас. Ми знаємо напевне, що “СОТА Каса” — це найвигідніший програмний РРО, що представлені на українському ринку. 

Слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити реліз “СОТА Каса” та першими оцінити всі переваги програмного РРО у хмарі!