СОТА - у будь-якій системі!

718 10.06.2018

В сучасному світі більше уваги прикуто до доступності актуальної інформації та ефективних інструментів для вирішення щоденних задач, і розробник веб-сервісу СОТА це розуміє, як ніхто інший.

Відповідно до останнього оновлення веб-сервісу впроваджено нові доопрацювання.

Отже, відтепер у користувачів є можливість працювати з сервісом та ЕЦП не лише на операційній системі Windows, Linux, а також на мобільних пристроях під керівництвом Android i IOS.

В оновленній версії реалізовано виконання криптографічних перетворень за допомогою JavaScript криптобібліотеки. У вікні введення паролю пропонується обрати один із варіантів режимів роботи: HTTP сервер криптографічних перетворень, секретний ключ знаходиться на захищеному носії (Token) або завантажити файл секретного ключа. JS криптобібліотека дає можливість працювати із секретними ключами на Unix системах, мобільних пристроях та не передбачає встановлення додаткового програмного забезпечення.

За замовчуванням у діючих користувачів виставлений криптопровайдер, але якщо Ви тільки починаєте роботу з веб-сервісом та вперше реєструєтеся на ОС Windows або Linux, то обрано буде JS-криптографію.

Щоб нічого не пропустити та максимально продуктивно діяти, залишивши час для дійсно важливого, відтепер можете отримувати квитанції та підписувати документи через веб-сервіс СОТА з мобільних пристроїв.

СОТА - звітність та електронний обмін документами онлайн. Все, що потрібно для роботи - доступ до інтернету!