Віджет СОТА — обмін на сайті

1092 07.05.2020

 

Віджет СОТА — обмін документами з покупцями прямо на вашому сайті

CОТА — простий у використанні хмарний сервіс з усіма можливостями для електронного обміну документами з контрагентами та державою. Вебрішення передбачає можливість завантаження документів у зручному форматі або ж створення самостійно, завдяки готовим шаблонам. У СОТА легко підписати електронні документи за допомогою КЕП у веббраузері  з будь-якого девайса, та надсилати їх на погодження контрагентам. Крім того, СОТА можна інтегрувати, як віджет, у будь-який сайт зі збереженням брендового стилю замовника. 

СОТА.Віджет надає всі можливості обміну електронними документами, що доступні у вебсервісі СОТА, але інтегруються безпосередньо у ваш сайт чи облікову систему. Як це працює? Наприклад, у вас є інтернет-магазин і ви хочете в нього інтегрувати віджет. Так, завдяки віджету, клієнти вашого магазину, маючи КЕП, зможуть отримувати ваші рахунки на товари, підписувати чи відхиляти їх. Для того, щоб отримати доступ, користувачі мають просто зареєструватися на вашому ресурсі. Це значно спростить обмін первинними документами між сторонами, а всі документи завжди залишатимуться доступні в особистому кабінеті клієнта.

Крім того, віджет ідеально підійде логістичним, фарм- та ритейл- компаніям. Саме вони документально закривають угоди з користувачами про купівлю-продаж, відвантаження та доставку товарів. 

Тож, як бачимо, СОТА може бути не тільки у вашому браузері, а й безпосередньо у вашому сайті. Вебсервіс створений для швидкого обміну електронними документами онлайн, а його широкі функціональні можливості надають безліч варіантів для вашої зручності.

Детальніше про SaaS-рішення СОТА для ЕДО дивіться у зручному відеоформаті на нашому YouTube-каналі ЕДО talks — Saas-рішення для електронного документообігу. Віджет СОТА для обміну електронними документами.