Експорт документів РРО

Експорт документів РРО призначений для збереження документів у обраному каталозі або електронному носії.
При експорті документа із програми його назва та розширення відповідають регламентованим правилам подання документів до контролюючих органів. Документи перевіряються на заповнюваність обов'язкових реквізитів у документі згідно затверджених схем XSD. Ці перевірки аналогічні тим, які виконуються при прийманні документів у контролюючих органах.
У Реєстрі реалізована можливість експортувати як один документ, так и декілька документів одночасно. Для експорту кількох документів встановіть відмітки у потрібних рядках таблиці реєстру РРО.

Можливо виконувати експорт:

  • Експорт документів для подання у контролюючі органи для збереження документів на електронному носії чи у обраному каталозі і використовується для подання документів до контролюючих органів. При збереженні документа його назва та розширення регламентовані правилами подання документів до ДФС - у форматі .xml.
  • Експорт документів з квитанціями - для збереження документів на електронному носії чи у обраному каталозі, для яких отримано квитанції. Експорт документів виконується у форматі XML, крім даних документів зберігається інформація, що міститься у квитанціях.

 


Для експорту документів виконайте наступне:
1. Виділіть потрібний для експорту документ (документи) у Реєстрі документів РРО. 
2. Оберіть команду Інше - Експорт та оберіть тип експорту: для подачі у контролюючий орган або експорт документу з квитанціями:

3. У вікні, що відкриється, вкажіть каталог, для збереження файлів. Якщо обрано експорт документів з квитанціями, дані будуть збережені у архіві формату .zip.
4. Натисніть Зберегти.