Експорт звітів

Експорт документів призначений для збереження документів у обраному каталозі з метою подачі вивантажених звітів у контролюючі органи, для завантаження в іншу програму або для подачі звітів у Головну установу.

При експорті звіту із програми його назва та розширення відповідають регламентованим правилам подання звітів до певних контролюючих органів. Звіти перевіряються на заповнюваність обов’язкових реквізитів у документі згідно затверджених схем XSD. Ці перевірки аналогічні тим, які виконуються при прийманні документів у контролюючих органах.

Експорт документів для подання у контролюючі органи

Дана функція призначена для збереження звітів на електронному носії чи у обраному каталозі і використовується для всіх розділів податкової звітності, звітів про доходи (до ПФУ), звітів до Держкомітету з питань регуляторної політики та підприємництва, звітів до фонду соцстрахування на випадок безробіття.

Для експорту документів виконайте такі дії:

  1. Виділіть потрібні документи у Реєстрі звітів ().
  2. Натисніть на кнопку Інше > Експорт > для подачі у контролюючий орган.

Рис. 54

Файл буде збережено стандартними засобами браузера.

Особливості вивантаження кількох звітних документів:

        Якщо у основного документа є додатки або обрано кілька звітів та обраний варіант експорту «для подачі в контролюючий орган», всі документи будуть завантажені у zip-архіві.

 

Експорт документів з квитанціями

Дана функція призначена для збереження звітів на електронному носії чи у обраному каталозі з метою передачі його у Головну установу для подальшого аналізу або консолідації звітів. Експорт звітів виконується у форматі XML, крім даних документів зберігається інформація, що міститься у квитанціях.

Для експорту документів виконайте такі дії:

  1. Виділіть потрібні документи у Реєстрі звітів.
  2. Натисніть на кнопку Інше > Експорт > експорт документу з квитанціями на панелі інструментів.

Рис. 55

  1. Ім’я файлу генерується автоматично та містить в собі дату, час створення та код ЕДРПОУ підприємства.

Файл буде збережено стандартними засобами браузера.

Особливості вивантаження кількох звітних документів:

       При виборі варіанту «експорт документа з квитанціями» створюється один XML-файл незалежно від кількості обраних файлів для експорту.