ГРАФІЧНЕ ВІДОБРАЖЕННЯ ДОКУМЕНТІВ З КЕП

Для підписаних первинних документів реалізована можливість зберегти їх графічне відображення та додати до нього комплект підписів, яким підписаний документ. Виконати такий експорт можливо для первинних документів (крім ПН та Дод.2), на які накладено хоч один підпис (отримані чи видані).

Щоб зберегти графічне відображення документів з підписами:

  1. Відкрийте підписаний первинний документ, натиснувши на ньому лівою кнопкою миші у таблиці реєстру і у розділі Вкладення натисніть Графічне відображення натисніть кнопку  (Рис. 103).

Або

  1. Виділіть документи в реєстрі та натисніть на панелі інструментів кнопку Інше > Експорт.

2. Для експорту документа оберіть один із способів:

  • у контекстному меню оберіть пункт Документ з підписами – документ буде експортовано у файл формату PDF, комплект підписів буде накладено безпосередньо на PDF-документ;
  • у контекстному меню оберіть пункт Документ з підписами у форматі .P7S – буде збережено архів, який міститиме документ у файлі формату PDF та кожен підпис комплекту в окремому файлі в з розширенням .P7S.

Рис. 103

Якщо ви отримали подібний документ, ви можете перевірити достовірність електронних підписів, що додані до документа, за допомогою сервісу Міністерства юстиції України, за посиланням http://czo.gov.ua/verify