Імпорт пакету звітних документів

Послідовність дій користувача для імпорту пакету звітних документів повністю відповідає імпорту звичайних документів.

Якщо виконується імпорт з файлу формату «для обміну звітністю» або «експорт документу з квитанціями», то імпортується весь пакет одразу (Рис. 68).

Рис. 68

Якщо виконується імпорт документів формату «для подачі у контролюючий орган»:

1. При імпорті основного документу в Реєстрі завжди створюється новий пакет звітних документів.

Новий пакет відповідно не буде містити створених додатків (відображатимуться можливі). Пакет набуває стан «Імпортований» (Рис. 69).

Рис. 69

2. При імпорті додатку до основного документу передбачено такі варіанти:

        Якщо в Реєстрі звітів немає жодного пакету звітних документів – створюється новий пакет, в який додається імпортований додаток (основний документ не заповнений).

        Якщо в Реєстрі присутній один або декілька однотипних не підписаних/не відправлених пакетів – «СОТА» спитає користувача:

створити новий пакет звітних документів (Рис. 70):

Рис. 70

або додати в один з існуючих пакетів (Рис. 71):

Рис. 71

        Якщо додатки можуть дублюватись в пакеті звітних документів «СОТА» пропонує перелік існуючих пакетів, в які можливо імпортувати даний додаток з врахуванням дублів або пропонує створити новий пакет.

        Деякі додатки до основного документу можуть бути проімпортовані в декілька пакетів.

Приклад:

J0215208 Дод.2 Довідка про суму від'ємного значення звітного (податкового) періоду, яка зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного(податкового) періоду (Д2) може входити в пакет J0200117 Податкова декларація з ПДВ та J0217009 (самост) Уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань з ПДВ.

При імпорті таких додатків «СОТА» пропонує на вибір перелік нових пакетів, до яких даний документ може бути включений, або перелік існуючих в періоді пакетів.

Увага! Якщо при імпорті додатку до основного документу у переліку існуючих пакетів Ви не знайшли потрібний основний документ, то:

а) переконайтесь, що обрано правильний звітний період;

б) переконайтесь, що основний документ був попередньо створений у потрібному періоді.