Копіювання пакету звітних документів

Копіювання документів виконується у наступній послідовності:

1. Виділіть потрібний для копії документ у Реєстрі звітів ().

2. Натисніть на кнопку Скопіювати на панелі інструментів.

3. Відкривається вікно Вибір періоду, де потрібно обрати звітний період для нового звіту (Рис. 72).

Рис. 72

4. Оберіть період та натисніть на кнопку ОК.

Особливості копіювання пакету звітних документів:

1. При копіюванні основного документа копіюється весь пакет звітних документів повністю.

2. При копіюванні додатку до основного документу вікно вибору періоду поєднано з вікном вибору пакету звітних документів, в який відбувається копіювання.

Рис. 73

Передбачено наступні варіанти:

        Якщо додаток копіюється в період, в якому відсутні певні пакети звітних документів, до вибору доступний варіант створення нового пакету документів.

        Якщо додаток копіюється в період, де присутні один або декілька пакетів документів, які готуються (не підписані КЕП), пропонується перелік пакетів, в які можливо виконати копіювання (опція «Існуючий»), а також доступний варіант створення нового пакету звітних документів.

        Якщо копіюється додаток, який може дублюватись в пакетах в обраному періоді, пропонується перелік пакетів, в які можливо скопіювати звіти з врахуванням дублів.

        Деякі додатки до основного документу можуть бути скопійовані в декілька пакетів.

Приклад:

J0215208 Дод.2 Довідка про суму від'ємного значення звітного (податкового) періоду, яка зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного(податкового) періоду (Д2) може входити в пакет J0200117 Податкова декларація з ПДВ та J0217009 (самост) Уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань з ПДВ.

При копіюванні таких додатків «СОТА» пропонує на вибір перелік нових пакетів, до яких даний документ може бути включений, або перелік існуючих в періоді пакетів.

Увага! Якщо при копіюванні додатку до основного документу у переліку існуючих пакетів Ви не знайшли потрібний основний документ, то:

а) переконайтесь, що обрано правильний звітний період;

б) переконайтесь, що основний документ був попередньо створений у потрібному періоді.