Модуль «ФОРМУВАННЯ ЗВІТНОСТІ З ПДВ»

Працювати з податковими документами можна в одному модулі, у якому на підставі первинної документації автоматично формується реєстр податкових накладних. У модулі формуються та зберігаються Реєстри отриманих та виданих податкових накладних.

Після опрацювання реєстру податкових накладних, можна сформувати відразу весь пакет ПДВ і додатків до нього. Після перевірки документів, є можливість відправити до контролюючих органів всі сформовані документи одним пакетом.

Заповнена таблиця модулю і є Реєстром податкових накладних – отриманих або виданих.

Модуль представлений у вигляді таблиці, окремий рядок якої відображає коротку основну інформацію податкової накладної (Рис. 109).

Документи в модулі розподілені по закладках: Отримані, Видані та Не включені до формування (не додані у Реєстр податкових накладних ).

Рис. 109

Документи відображаються у реєстрі згідно обраного періоду у полі Звітний період.

Документи, що були створені або імпортовані у реєстр, позначаються піктограмами:  – податкові накладні та  – додатки (коригування). Наявність піктограми вказую на те, що документ існує в базі, його можна переглянути та відредагувати. Зареєстровані документи позначаються піктограмами   та  відповідно.

Додати ПН а РК безпосередньо у модулі Формування звітності з ПДВ неможливо.

Сформований Реєстр отриманих та виданих податкових накладних відображається також у модулі ЗВІТНІСТЬ у відповідному звітному періоді.

Реєстр податкових накладних представляє собою електронну таблицю з даними, але фактично це один документ.

Реєстр є формою для запису (реєстрації) отриманих та виданих податкових накладних.