Модуль «Контрагенти»

В довіднику «Контрагенти» зберігається інформація про фізичних та юридичних осіб, з якими співпрацює установа. Ця інформація необхідна для здійснення документообігу між підприємствами і використовується, наприклад, для автоматичного заповнення при створенні первинних документів та звітів, які мають містити реєстраційні дані контрагентів (коди ЄДРПОУ, ІПН тощо).

Для зручності та порядку довідник «Контрагенти» умовно складається із двох частин: Групи та Контрагенти. Групи ? категорії ділових відносин з підприємством, наприклад, «Постачальники», «Покупці». Ліворуч у Групах відображається список груп контрагентів, праворуч у Контрагентах - список контактів вибраної групи При обранні певної групи у блоці праворуч відображається список контрагентів, які входять до обраної групи.

Модуль побудований у вигляді таблиці, окремий рядок якої відображає коротку інформацію про кожного контрагента. Переглянути більш повну інформацію про контрагента можна у окремому вікні Картка контрагента, яке відкривається одним кліком по потрібному запису.

Дані кожного контрагента заповнюються у картці контрагента. Передбачений імпорт даних із DBF- файлів, створених у інших бухгалтерських системах.