Про пакети звітних документів

Згідно вимог наказу ДФС від 09.10.2013р. №561 «Про внесення змін до формату (стандарту) електронного документа звітності платників» з 01 листопада 2013 року запроваджено приймання звітності в електронному вигляді відповідно.

Згідно цього наказу «Пакет звітних документів – це певний перелік документів одного типу чи різних типів, що подаються суб’єктом в одному звітному періоді. Пакет повинен містити основний документ звітності та необхідні додатки до нього. Фізично пакетом документів є набір XML-файлів, які називаються згідно з форматом (стандартом) електронної звітності.»

 

Рис. 62

В СОТА біля основного документу пакету звітних документів відображається /  та нижче нього у вигляді дерева - додатки до основного документу.

Згорнути вміст пакету звітних документів можна натиснувши на  ліворуч від основного документу. Відповідно розгорнути вміст можна, натиснувши на .

Якщо основний документ або додаток до основного документу не прийнятий ДФС (отримано квитанцію з результатами обробки про неприйняття), весь пакет звітних документів вважається неприйнятим.

Як повторно відправити пакет звітних документів див. відповідний розділ.