Підписання та відправлення акцизних документів

Операції можливо виконати на сторінці відкритого документа на вкладці Статус. Залежно від статусу документа на панелі доступні команди:

Передати звіт на підпис або Підписати – підписати документи можна із вкладки Статус у відкритому документі або при відправці документа. На виконання команди відкриється вікно Пароль секретного ключа та розпочнеться процедура підпису.
Для підписаного документа стає доступною операція:

Відправити в ДФС або Відправити контрагенту – на виконання команди відкриється вікно Вибір адресата Оберіть адресу потрібного контролюючого органу та натисніть на кнопку ОК.  Статус документа в реєстрі звітів зміниться на В дорозі.

Команда Змінити доступна для підписаного документа, або ж документа, що переданий на підпис. На виконання команди видаляються підписи накладені на документ (за наявності). Після виконаних змін документ необхідно знову перевірити та підписати.

Команди Відправити в ДФС та Відправити контрагенту  також доступні на сторінці Реєстру акцизних документів, по натисканню кнопки на панелі інструментів Інше. Щоб відправити документ оберіть рядок документа у таблиці реєстру, встановивши позначку у першій колонці, та оберіть Інше - Відправити ...  «СОТА» запропонує підписати файл (якщо він не був підписаний раніше) та зашифрувати його для відправки. 
Після підписання та шифрування відкриється вікно Вибір адресата Оберіть адресу потрібного контролюючого органу та натисніть на кнопку ОК