Податковий календар

Податковий календар містить необхідну інформацію щодо термінів сплати податків, обов’язкових платежів та подання звітності.

Інформація, що відображається у календарі є актуальною саме для вас, так як календар формується з урахуванням форми власності вашого підприємства та вашої системи оподаткування. Обравши певний період, ви можете перейти до формування необхідних звітів або сформувати платіжне доручення.

Так як Податковий календар будується на основі даних про ваше підприємство, що зберігаються у Картці підприємства, будь ласка, подбайте, щоб у Картці підприємства була вказана актуальна інформація. 

Інформація про суб'єкта господарювання, зазначена у Картці підприємства, наводиться у верхній частині вікна: група оподаткування, форма підприємництва, система оподаткування, працівники.  Зверніть увагу, безпосередньо на сторінці календаря змінити цю інформацію не можливо.

Щоб обрати період перегляду календаря, оберіть потрібний рік у полі Період.

У календарі прийняті такі умовні позначення:

Поточна дата - позначена у календарі вертикальною червоною лінією.

 - сплата податків, обов’язкових платежів;

 - подання звітності;

 - інші події та додаткова інформація.

 Довжина кольорової області позначає термін, у який може бути виконана операція.

Щоб переглянути детальну інформацію про подію, натисніть лівою клавішею миші, на відповідній області. У нижній частині сторінки з'явиться блок з детальною інформацією, наприклад:

Натиснувши кнопку СФОРМУВАТИ РАХУНОК, ви можете перейти до створення платіжних документів для оплати обраного податку чи збору. Відкриється сторінка розділу Реквізити, у якому здійснюється формування документів на оплату.

Якщо ж ви переглядаєте інформацію про подання необхідних звітів, натиснувши кнопку СФОРМУВАТИ ДОКУМЕНТ, ви можете перейти до формування потрібного звіту у модулі Звітність: