Створення додатку до основного документу

В реєстрі звітів створений додаток відображається чорним кольором (або червоним, якщо звіт помилковий) і в таблиці заповнюються такі колонки, як «Дата модифікації», «Стан», тощо.

Створені додатки завжди відображаються в пакеті зверху.

Для створення додатку до основного документу скористайтесь одним зі способів:

1. Виділіть додаток до основного документу в Реєстрі звітів і натисніть на ньому лівою клавішею миші. Додаток відкривається в поточній вкладці.

2. Виділіть основний документ або додаток в пачці, натисніть на кнопку Додати на панелі інструментів та оберіть потрібний додаток з переліку (Рис. 64).

Рис. 64

Додаток відкривається в поточному вікні.

Якщо обрати в переліку «Новий звіт», то відкриється вікно Вибір звіту.

Особливості створення Додатків:

       Якщо в Реєстрі звітів немає жодного пакету звітних документів – з’являється запит на створення нового пакета, в який додається додаток (основний документ створений, але не заповнений) (Рис. 65).

Рис. 65

       Якщо в Реєстрі присутній один або декілька однотипних не підписаних/не відправлених пакетів – «СОТА» спитає користувача:

  • створити новий пакет звітних документів (Рис. 66):

Рис. 66

  • або додати в один з існуючих пакетів (Рис. 67):

Рис. 67

       Деякі додатки до основного документу можуть бути створені в декількох пакетах.

Приклад:

J0215208 Дод.2 Довідка про суму від'ємного значення звітного (податкового) періоду, яка зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного(податкового) періоду (Д2) може входити в пакет J0200117 Податкова декларація з ПДВ та J0217009 (самост) Уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань з ПДВ.

При створенні таких додатків «СОТА» пропонує на вибір перелік нових пакетів, до яких даний документ може бути включений, або перелік існуючих в періоді пакетів (Рис. 66, Рис. 67).