Створення додатку за класифікацією

Для створення додатку до основного документу (класифікаційного розрізу) виділіть основний документ або додаток в пачці, натисніть на кнопку Додати на панелі інструментів та оберіть пункт меню Нова класифікація.

Рис. 75

У модальному вікні відкриється відповідний Довідник класифікацій. По замовчанню він порожній. Його необхідно наповнити класифікаціями, з якими буде вестись робота, із загального довідника.

Для додавання класифікації у Довідник класифікацій потрібно:

  • у відкритому довіднику Нова класифікація натиснути ;
  • обрати потрібну класифікацію із загального довідника;
  • натиснути на кнопку ОК для додавання запису в довідник.

Після вибору запису із довідника у вікні Нова класифікація у поточній вкладці браузера відкриється документ за обраною класифікацією. Аналогічно створіть та заповніть звіти за іншими потрібними класифікаціями.

Після відкриття звіту головного звіту у реєстрі звітів він автоматично перераховується, тобто відбувається консолідація.

При створенні обирається основний документ, при цьому в Реєстрі звітів відображаються підпорядковані йому додатки за класифікаціями, які були створені до основного документу.

    Згорнути вміст пакету звітних документів можна, натиснувши на  зліва від основного документу. Відповідно розгорнути вміст можна, натиснувши на .