Відправка документів електронним каналом зв’язку

Відправляти документ можна з відкритої вкладки документа або з реєстру. При відправці з реєстру можна відправити декілька виділених документів.

Після того, як документ був підписаний, на вкладці Статус документу стає доступною команда Відправити (Рис. 49).

Рис.49

Після шифрування відкриється вікно Вибір адресата (Рис. 50). Оберіть адресу потрібного контролюючого органу та натисніть на кнопку ОК.

Рис. 50

На виконання команди «СОТА» повторно запропонує підписати файл сертифікатом печатки установи - таким чином підписується «конверт», в який поміщається файл для відправки.

Всі повідомлення шифруються на відповідних отримувачів. Кореспонденція видається тільки тому користувачу, що має відповідний КЕП. Для документів реалізовано функцію мультишифрування, яка полягає в шифруванні документа всіма наявними сертифікатами контрагента одночасно (сертифікати з типом "директор", "бухгалтер", "співробітник", "печатка установи"). Таким чином, при отриманні документу, контрагент може розшифрувати його будь-яким з цих сертифікатів.

Повідомлення відправлено. При цьому, на панелі вкладок у вкладці Протокол, з’явиться запис про відправку, що містить інформацію про код та назву одержувача звіту, адресу одержувача, дата та час відправлення тощо.

Статус документа в реєстрі звітів зміниться на «В дорозі».