Як затвердити або відхилити акцизний документ

Затвердження документа:


1. На сторінці Реєстру акцизних документів оберіть отриманий від контрагента документ (чи кілька документів), який потрібно затвердити. Щоб обрати документ (документи), встановіть позначки у першій колонці рядка документа.

2. На панелі інструментів натисніть кнопку Інше. У меню, що відкриється, оберіть команду Затвердити.

3. На виконання команди відкриється вікно Пароль секретного ключа. Підпишіть документ за допомогою ЕП.
4. Документ набуде статусу Затверджено. При цьому відправнику документу буде надіслано повідомлення про прийняття документу, затверджене вашим ЕП. У відправника після отримання цього повідомлення накладні набувають статусу Затверджено контрагентом.

 

Відхилення документа:
1. На сторінці Реєстру акцизних документів оберіть отриманий від контрагента документ (чи кілька документів), який потрібно відхилити.
2. На панелі інструментів натисніть кнопку Інше. У меню, що відкриється, оберіть команду Відхилити

3. У вікні, що відкриється, вкажіть причину відхилення документа у полі Коментар. Можливо скористатися довідником уживаних причин відхилення документів. Щоб обрати відповідь з довідника, натисніть кнопку у полі Причина відхилення. У вікні, що відкриється, оберіть потрібну причинуНатисніть кнопку ОК.


4. На виконання команди відкриється вікно Пароль секретного ключа. Підпишіть документ за допомогою ЕП.

5. Документ набуде статусу Відхилено. Відправнику документу також надійде повідомлення про відхилення та накладні перейдуть у статус Відхилено контрагентом. Причину відхилення документа можна переглянути на сторінці відкритого документа, на вкладці Статус

 

Примітка: команди Затвердити та Відхилити також доступні на сторінці відкритого документа на вкладці Статус: