Заявки на сертифікат

Даний модуль призначений для формування заявки на отримання сертифікатів у сертифікаційному центрі «Україна».

Формування заявки на отримання сертифікатів відкритих ключів відбувається на підставі самостійно згенерованих особистих секретних ключів керівників і установи (аналог печатки), а також для особи, яка підписуватиме Податкові накладні та Додаток № 2 до податкової накладної.

Секретні ключі не надаються до сертифікаційного центру, вони зберігаються безпосередньо у посадової особи. До АЦСК «Україна» надаються сформовані у програмному комплексі файли заявок: відправляються електронною поштою або записуються на будь-який електронний носій та надаються до центру. На основі заявок будуть сформовані відповідні сертифікати КЕП.

Примітка. Користувач програмного комплексу «СОТА» не може самостійно відправити заявку на отримання сертифікату електронною поштою. Для відправлення заявки електронною поштою необхідний електронний підпис адміністратора реєстрації (вповноваженого співробітника сертифікаційного центру). За додатковими поясненнями та подальшого надання допомоги зверніться до представника продавця.