Заповнення Реєстру виданих та отриманих ПН

Вихідні підписані ПН та РК, та отримані від контрагентів затверджені ПН та РК, що присутні у модулі Реєстр первинних документів, автоматично відображаються у розділі Не включені до формування. Щоб додати ці документи до звітності:

  1. Перейдіть до відображення документів, не включених до звітності. Встановіть опцію Не включені до формування.
  2.  Оберіть документи, які потрібно включити до звітності (встановіть  у рядку документа).
  3. На панелі інструментів натисніть кнопку Включити до звітності (Рис. 111).

Рис. 111

  1. У вікні Вибір періоду імпорту документів оберіть звітний період, у який додаються документи та тип декларації.

Рис. 112

  1. Відкриється вікні Протокол, що містить результати імпорту документів у Реєстр ПН. Для продовження натисніть ОК.

Рис. 113

  1. Документи будуть видалені з вкладки Не включені до формування та перенесені у обраний звітний період вкладки Отримані або Видані, відповідно до типу документів.

Реєстр можна заповнювати вручну із клавіатури, для цього потрібно ввести відповідні реквізити із паперової форми Податкової накладної чи Додатку 2 у таблицю. У електронній таблиці Реєстру до полів колонок підключені довідники, що полегшують його заповнення. Наприклад, колонка Код, до якої підключені довідники Податкові зобов’язання (Податковий кредит). Правильне заповнення коду у цій колонці гарантує коректне заповнення відповідних рядків Декларації з ПДВ.

Додавання нових рядків у Реєстр ПН відбувається за допомогою кнопки панелі інструментів Додати рядок. Щоб видалити запис, оберіть його у таблиці реєстру та натисніть кнопку панелі інструментів Видалити запис.

Рис. 114