Версія: 11.017.168 (02.09.2020)

Нова модульна система СОТА

СОТА перейшла на нову модульну систему. Вона дозволяє обрати потрібні рішення для Ваших потреб. Доступні такі модулі: Звітність, Облік ПДВ, Облік акцизного податку, Сота Каса. А також є два варіанти електронного документообігу: СОТА Lite та СОТА Enterprise. Для ЕДО діє білінгова система. Сплачуйте не фіксовану вартість за рік, а за кількість відправлених документів. 

Сота Lite

Зустрічайте новий спрощений варіант електронного документообігу - СОТА Lite. Простий вхід та початок роботи. Лише найнеобхідніші функції для швидкого обміну документами в новому дизайні.

Договір публічної оферти

Угоду про умови надання послуг замінено на Договір публічної оферти

Імпорт Номенклатур товарів та послуг

Реалізовано імпорт довідника Номенклатура товарів та послуг в форматі csv. Є можливість замінити чи пропустити рядки з однаковими артикулами. Додано опис структури імпорта в форматі dbf та приклад файлу імпорту в форматі csv. 

Сота Каса. Заокруглення

Додано заокруглення суми готівки в чеку. Заокреуглення відбувається по правилу:
1) сума, що закінчується від 1 до 4 копійок, заокруглюється в бік зменшення до найближчої суми, яка закінчується на 0 копійок;
2) сума, що закінчується від 5 до 9 копійок, заокруглюється в бік збільшення до найближчої суми, яка закінчується на 0 копійок.