У вересні 2022 року Міністерство інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації поновили впровадження проєкту е-ТТН в Україні. Метою цього проєкту є можливість забезпечити прозорість перевезень та спростити взаємодії між вантажовідправником, перевізником і вантажоодержувачем. Завдяки реалізації електронних ТТН, транспортні операції стануть доступними для всіх учасників перевезення у режимі онлайн.
Вебсервіс СОТА є одним із продуктів компанії-розробника Linkos Group та під’єднаний до роумінг-платформи ПТАХ, що вже отримала статус акредитованого провайдера е-ТТН. Тож, у зв’язку з реалізацією проєкту е-ТТН, в СОТА буде додано новий функціонал — «СОТА. Кабінет е-ТТН». Користувачі вебсервісу зможуть скористатися електронним форматом ТТН у роботі, щоб самостійно оцінити його можливості та переваги для свого бізнесу.
Але вже зараз ми можемо розповісти про можливості «СОТА. Кабінет е-ТТН», який зовсім скоро буде доступний у вебсервісі.
Функціональні можливості «СОТА. Кабінет е-ТТН»:
Крім того, вже у лютому цього року розпочинається пілотне тестування е-ТТН, тож, якщо ви бажаєте взяти участь — залишайте заявку на сайті.
Працюємо, щоб оперативно реалізовувати круті проєкти, які допоможуть українському бізнесу працювати легше, якісніше та оперативніше.
Якщо ви бажаєте дізнатися більше інформації про проєкт е-ТТН, рекомендуємо переглянути випуск від експертів каналу ЕДО talks у зручному відеоформаті: «Електронна товарно-транспортна накладна | Платформа ПТАХ для е-ТТН».